  • MBB0207VD5009BC100
MBB0207VD5009BC100
advertisement
Manufacturer No:
MBB0207VD5009BC100
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-MBB0207VD5009BC100
Package:
Ceramic
Description:
Through Hole 50Ohm, Thin Film,
Step5Bar-code shipping tag
MBB0207VD5009BC100
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Ceramic
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    50Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.3mm