  • MC00625W04021464K
MC00625W04021464K
advertisement
Manufacturer No:
MC00625W04021464K
HK JDW NO:
3958-MC00625W04021464K
Description:
FIXED RESISTOR SURFACE MOUNT, Thick Film, 464kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
MC00625W04021464K
    Cut Tape
  • Published
    2007
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    464kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    62.5mW
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Packing Method
    TR
  • Rated Temperature
    70°C
  • Width
    1mm