  • MC0125W120611M78
MC0125W120611M78
advertisement
Manufacturer No:
MC0125W120611M78
Manufacturer:
Multicomp
HK JDW NO:
3958-MC0125W120611M78
Package:
Datasheet:
Description:
Thick Film, 1.78MOhm, 1%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MC0125W120611M78
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    1.78MOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V