  • MC0125W1206134R8
MC0125W1206134R8
advertisement
Manufacturer No:
MC0125W1206134R8
HK JDW NO:
3958-MC0125W1206134R8
Description:
Thick Film, 34.8Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
MC0125W1206134R8
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    34.8Ohm
  • Composition
    Thick Film
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V