  • MC0125W12061619K
MC0125W12061619K
advertisement
Manufacturer No:
MC0125W12061619K
Manufacturer:
Multicomp
HK JDW NO:
3958-MC0125W12061619K
Package:
Datasheet:
Description:
Thick Film, 619kOhm, 1%,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MC0125W12061619K
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    619kOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V