  • MCBFS7330-150MU
MCBFS7330-150MU
advertisement
Manufacturer No:
MCBFS7330-150MU
HK JDW NO:
3958-MCBFS7330-150MU
Step5Bar-code shipping tag
MCBFS7330-150MU
  • RMS Current (Irms)
    3.5A
  • Width
    15.24mm
  • REACH SVHC
    Unknown
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Pitch
    12.7mm
  • Inductance
    15 μH
  • Max DC Current
    5.3A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    48mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%