  • MCMR04X133JTL
MCMR04X133JTL
advertisement
Manufacturer No:
MCMR04X133JTL
HK JDW NO:
3958-MCMR04X133JTL
Package:
0402
Datasheet:
MCMR04X133JTL
Description:
Ceramic, 13kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
MCMR04X133JTL
  • Package / Case
    0402
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    13kOhm
  • Composition
    Ceramic
  • Voltage - Rated
    50V
  • Power Rating
    62.5mW
  • Voltage - Rated DC
    50V