  • MCNL453232-3R9K
MCNL453232-3R9K
advertisement
Manufacturer No:
MCNL453232-3R9K
HK JDW NO:
3958-MCNL453232-3R9K
Step5Bar-code shipping tag
MCNL453232-3R9K
  • Lead Pitch
    1.7mm
  • Inductance
    3.9 μH
  • Test Frequency
    7.96MHz
  • Max DC Current
    330mA
  • Frequency - Self Resonant
    40MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    900mOhm
  • Inductance Tolerance
    10%
  • Inductance-Nom (L)
    3.9 µH
  • Width
    3.2mm