  • MCPWR12FTEA2202
MCPWR12FTEA2202
advertisement
Manufacturer No:
MCPWR12FTEA2202
HK JDW NO:
3958-MCPWR12FTEA2202
Package:
Datasheet:
MCPWR12FTEA2202
Description:
Thick Film, 22kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
MCPWR12FTEA2202
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    22kOhm
  • Voltage - Rated
    500V
  • Power Rating
    1.5W
  • Voltage - Rated DC
    500V