  • MCR006MZPJ-470
MCR006MZPJ-470
advertisement
Manufacturer No:
MCR006MZPJ-470
HK JDW NO:
687-MCR006MZPJ-470
Datasheet:
MCR006MZPJ-470
Description:
47Ohm,
Quantity:
In Stock : 8472
Step5Bar-code shipping tag
MCR006MZPJ-470
  • Resistance
    47Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V