  • MCR006MZPJ623
MCR006MZPJ623
advertisement
Manufacturer No:
MCR006MZPJ623
HK JDW NO:
687-MCR006MZPJ623
Datasheet:
MCR006MZPJ623
Description:
62kOhm,
Quantity:
In Stock : 3619
Step5Bar-code shipping tag
MCR006MZPJ623
  • Resistance
    62kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V