  • MCR006YRTD4871
MCR006YRTD4871
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD4871
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD4871
Description:
4.87kOhm,
Quantity:
In Stock : 5971
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD4871
  • Resistance
    4.87kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V