  • MCR006YRTD8871
MCR006YRTD8871
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTD8871
HK JDW NO:
687-MCR006YRTD8871
Description:
8.87kOhm,
Quantity:
In Stock : 2460
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTD8871
  • Resistance
    8.87kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V