  • MCR006YRTF1180
MCR006YRTF1180
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF1180
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF1180
Description:
118Ohm,
Quantity:
In Stock : 15642
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF1180
  • Resistance
    118Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V