  • MCR006YRTF1431
MCR006YRTF1431
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF1431
Manufacturer:
ROHM Semiconductor
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF1431
Package:
0201
Datasheet:
Description:
1.43kOhm,
Quantity:
In Stock : 14585
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF1431
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    1.43kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V