  • MCR006YRTF1780
MCR006YRTF1780
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF1780
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF1780
Description:
178Ohm,
Quantity:
In Stock : 5018
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF1780
  • Resistance
    178Ohm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V