  • MCR006YRTF3161
MCR006YRTF3161
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF3161
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF3161
Description:
3.16kOhm,
Quantity:
In Stock : 14195
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF3161
  • Resistance
    3.16kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V