  • MCR006YRTF8063
MCR006YRTF8063
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YRTF8063
HK JDW NO:
687-MCR006YRTF8063
Package:
0201
Datasheet:
MCR006YRTF8063
Description:
806kOhm,
Quantity:
In Stock : 14568
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YRTF8063
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    806kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V