  • MCR006YZPF3321
MCR006YZPF3321
advertisement
Manufacturer No:
MCR006YZPF3321
HK JDW NO:
687-MCR006YZPF3321
Package:
0201
Datasheet:
Description:
3.32kOhm,
Quantity:
In Stock : 3646
Step5Bar-code shipping tag
MCR006YZPF3321
  • Package / Case
    0201
  • Resistance
    3.32kOhm
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V