  • MCR01MRTD1210
MCR01MRTD1210
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD1210
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD1210
Description:
121Ohm,
Quantity:
In Stock : 9231
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD1210
  • Resistance
    121Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V