  • MCR01MRTD4122
MCR01MRTD4122
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD4122
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD4122
Datasheet:
MCR01MRTD4122
Description:
41.2kOhm,
Quantity:
In Stock : 13627
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD4122
  • Resistance
    41.2kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V