  • MCR01MRTD4420
MCR01MRTD4420
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD4420
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD4420
Datasheet:
MCR01MRTD4420
Description:
442Ohm,
Quantity:
In Stock : 4264
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD4420
  • Resistance
    442Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V