  • MCR01MRTD61R9
MCR01MRTD61R9
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MRTD61R9
HK JDW NO:
687-MCR01MRTD61R9
Description:
61.9Ohm,
Quantity:
In Stock : 9380
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MRTD61R9
  • Resistance
    61.9Ohm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V