  • MCR01MZPD1212
MCR01MZPD1212
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MZPD1212
HK JDW NO:
687-MCR01MZPD1212
Datasheet:
MCR01MZPD1212
Description:
12.1kOhm,
Quantity:
In Stock : 9855
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MZPD1212
  • Resistance
    12.1kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V