  • MCR01MZPD2741
MCR01MZPD2741
advertisement
Manufacturer No:
MCR01MZPD2741
HK JDW NO:
687-MCR01MZPD2741
Datasheet:
MCR01MZPD2741
Description:
2.74kOhm,
Quantity:
In Stock : 3681
Step5Bar-code shipping tag
MCR01MZPD2741
  • Resistance
    2.74kOhm
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    50V