  • MCR10ERTD1434
MCR10ERTD1434
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD1434
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD1434
Package:
0805
Datasheet:
Description:
1.43MOhm,
Quantity:
In Stock : 15712
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD1434
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    1.43MOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V