  • MCR10ERTD38R3
MCR10ERTD38R3
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD38R3
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD38R3
Package:
0805
Datasheet:
MCR10ERTD38R3
Description:
38.3Ohm,
Quantity:
In Stock : 16382
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD38R3
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    38.3Ohm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V