  • MCR10ERTD39R0
MCR10ERTD39R0
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD39R0
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD39R0
Package:
0805
Datasheet:
MCR10ERTD39R0
Description:
Quantity:
In Stock : 6276
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD39R0
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    39Ohm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V