  • MCR10ERTD4224
MCR10ERTD4224
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD4224
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD4224
Package:
0805
Datasheet:
MCR10ERTD4224
Description:
4.22MOhm,
Quantity:
In Stock : 15895
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD4224
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    4.22MOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V