  • MCR10ERTD4R12
MCR10ERTD4R12
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD4R12
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD4R12
Package:
0805
Datasheet:
Description:
4.12Ohm,
Quantity:
In Stock : 9114
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD4R12
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    4.12Ohm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V