  • MCR10ERTD5491
MCR10ERTD5491
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD5491
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD5491
Package:
0805
Datasheet:
Description:
5.49kOhm,
Quantity:
In Stock : 8668
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD5491
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    5.49kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V