  • MCR10ERTD7682
MCR10ERTD7682
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTD7682
HK JDW NO:
687-MCR10ERTD7682
Package:
0805
Datasheet:
Description:
76.8kOhm,
Quantity:
In Stock : 14020
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTD7682
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    76.8kOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V