  • MCR10ERTF7684
MCR10ERTF7684
advertisement
Manufacturer No:
MCR10ERTF7684
HK JDW NO:
687-MCR10ERTF7684
Package:
0805
Datasheet:
Description:
7.68MOhm,
Quantity:
In Stock : 1098
Step5Bar-code shipping tag
MCR10ERTF7684
  • Package / Case
    0805
  • Resistance
    7.68MOhm
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    150V