  • MCR18EZPF2434
MCR18EZPF2434
advertisement
Manufacturer No:
MCR18EZPF2434
HK JDW NO:
687-MCR18EZPF2434
Package:
1206
Datasheet:
Description:
2.43MOhm,
Quantity:
In Stock : 3405
Step5Bar-code shipping tag
MCR18EZPF2434
  • Package / Case
    1206
  • Published
  • Resistance
    2.43MOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Voltage - Rated DC
    200V