  • MCSR12X1300FTL
MCSR12X1300FTL
advertisement
Manufacturer No:
MCSR12X1300FTL
HK JDW NO:
3958-MCSR12X1300FTL
Package:
Datasheet:
MCSR12X1300FTL
Step5Bar-code shipping tag
MCSR12X1300FTL
  • Packaging
    Cut Tape
  • Published
    2011
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    130Ohm
  • Composition
    Ceramic
  • Voltage - Rated
    200V
  • Power Rating
    250mW
  • Voltage - Rated DC
    200V