  • MDL-V-15-1J0301
MDL-V-15-1J0301
advertisement
Manufacturer No:
MDL-V-15-1J0301
HK JDW NO:
255-MDL-V-15-1J0301
Package:
Axial
Datasheet:
MDL-V-15-1J0301
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MDL-V-15-1J0301
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Weight
    2.799997g
  • Packaging
    Bulk
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
  • Current Rating
    15A
  • Voltage - Rated AC
    32V
  • Diameter
    6.76mm
  • Length
    32.82mm