  • MDSP10KY-ESAI-2-19PY
MDSP10KY-ESAI-2-19PY
advertisement
Manufacturer No:
MDSP10KY-ESAI-2-19PY
Manufacturer:
Lorlin
HK JDW NO:
3890-MDSP10KY-ESAI-2-19PY
Step5Bar-code shipping tag
MDSP10KY-ESAI-2-19PY
    Select All
  • Resistance
    10kOhm
  • Power Rating
    200mW
  • Voltage - Rated DC
    200V
  • Voltage - Rated AC
    250V
  • Number of Turns
    1
  • Number of Gangs
    1
  • Width
    16mm