  • MEB-104J0630DB1154
MEB-104J0630DB1154
advertisement
Manufacturer No:
MEB-104J0630DB1154
Manufacturer:
Hua Jung Components
HK JDW NO:
16481-MEB-104J0630DB1154
Package:
Description:
Cap Film 0.1uF 630V PET 5% (18 X 7.5 X 13.5mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 85°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
MEB-104J0630DB1154
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PET
  • Voltage
    630VDC