  • Y2X1332K0300AB1101
Y2X1332K0300AB1101
advertisement
Manufacturer No:
Y2X1332K0300AB1101
Manufacturer:
Hua Jung Components
HK JDW NO:
16481-Y2X1332K0300AB1101
Package:
Description:
Cap Film Suppression Y2/X1 0.0033uF 300VAC PP 10% (13 X 5 X 10mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
Y2X1332K0300AB1101
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    300VAC