  • MEZDPD4506A-8555
MEZDPD4506A-8555
advertisement
Manufacturer No:
MEZDPD4506A-8555
HK JDW NO:
541-MEZDPD4506A-8555
Package:
8-DIP Module
Datasheet:
MEZDPD4506A-8555
Step5Bar-code shipping tag
MEZDPD4506A-8555
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    8-DIP Module
  • Series
    MEZDPD4506
  • Size / Dimension
    0.74Lx0.74W x 0.34 H 18.8mmx18.8mmx8.5mm
  • Feature
    Adjustable Output
  • Voltage - Input (Max)
    45V
  • Voltage - Output 1
    0.6V~22V
  • Voltage - Input (Min)
    4V
  • Current - Output (Max)
    6A