  • MEZDPD4506AS-8531
MEZDPD4506AS-8531
advertisement
Manufacturer No:
MEZDPD4506AS-8531
HK JDW NO:
541-MEZDPD4506AS-8531
Package:
45-PowerBQFN Module
Step5Bar-code shipping tag
MEZDPD4506AS-8531
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    45-PowerBQFN Module
  • Series
    MEZDPD4506
  • Size / Dimension
    0.39Lx0.39W x 0.17 H 10.0mmx10.0mmx4.4mm
  • Feature
    Adjustable Output, I2C Interface
  • Voltage - Input (Max)
    45V
  • Voltage - Output 1
    0.6V~22V
  • Voltage - Input (Min)
    4V
  • Current - Output (Max)
    6A