  • MF0207BTD52430R
MF0207BTD52430R
advertisement
Manufacturer No:
MF0207BTD52430R
HK JDW NO:
898-MF0207BTD52430R
Package:
Conformal
Datasheet:
MF0207BTD52430R
Description:
Through Hole 430Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
MF0207BTD52430R
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Conformal
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    430Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Film
  • Diameter
    2.4mm
  • Length
    6.3mm