  • RNR70E1784FPRSL4
RNR70E1784FPRSL4
advertisement
Manufacturer No:
RNR70E1784FPRSL4
HK JDW NO:
866-RNR70E1784FPRSL4
Package:
Datasheet:
RNR70E1784FPRSL4
Step5Bar-code shipping tag
RNR70E1784FPRSL4
  • Resistance
    1.78kOhm
  • Power Rating
    750mW
  • Lead Length
    38.1mm