  • MFP200BRE52-5K11
MFP200BRE52-5K11
advertisement
Manufacturer No:
MFP200BRE52-5K11
HK JDW NO:
898-MFP200BRE52-5K11
Datasheet:
MFP200BRE52-5K11
Step5Bar-code shipping tag
MFP200BRE52-5K11
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    5.11kOhm
  • Power (Watts)
    2W