  • MFR100FRE52-374R
MFR100FRE52-374R
advertisement
Manufacturer No:
MFR100FRE52-374R
HK JDW NO:
898-MFR100FRE52-374R
Datasheet:
MFR100FRE52-374R
Description:
374Ohm, 1W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
MFR100FRE52-374R
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.177Diax0.453L 4.50mmx11.50mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    374Ohm
  • Power (Watts)
    1W