  • MFR25SFTF52-158R
MFR25SFTF52-158R
advertisement
Manufacturer No:
MFR25SFTF52-158R
HK JDW NO:
898-MFR25SFTF52-158R
Datasheet:
MFR25SFTF52-158R
Step5Bar-code shipping tag
MFR25SFTF52-158R
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.075Diax0.134L 1.90mmx3.40mm
  • Tolerance
    ±1%
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    158Ohm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Lead Diameter
    0.45 mm