  • MGV0603150M-10
MGV0603150M-10
advertisement
Manufacturer No:
MGV0603150M-10
HK JDW NO:
449-MGV0603150M-10
Step5Bar-code shipping tag
MGV0603150M-10
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.287Lx0.264W 7.30mmx6.70mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
    Molded
  • Current Rating (Amps)
    3A
  • Inductance
    15μH
  • DC Resistance (DCR)
    123mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    4A
  • Height Seated (Max)
    0.134 3.40mm