  • MGV2520101R0M-10
MGV2520101R0M-10
advertisement
Manufacturer No:
MGV2520101R0M-10
HK JDW NO:
449-MGV2520101R0M-10
Package:
1008 (2520 Metric)
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 7599
Step5Bar-code shipping tag
MGV2520101R0M-10
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Package / Case
    1008 (2520 Metric)
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Tolerance
    ±20%
    Molded
  • Current Rating (Amps)
    3A
  • Inductance
    1μH
  • DC Resistance (DCR)
    54mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    1MHz
  • Current - Saturation
    3.5A
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm