  • MKP154K275A21
MKP154K275A21
advertisement
Manufacturer No:
MKP154K275A21
Manufacturer:
Jimson
HK JDW NO:
16121-MKP154K275A21
Package:
Datasheet:
Description:
150nF ±10% X2 275VAC Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS