  • MKP224K275A27
MKP224K275A27
advertisement
Manufacturer No:
MKP224K275A27
Manufacturer:
Jimson
HK JDW NO:
16121-MKP224K275A27
Package:
Datasheet:
Description:
220nF ±10% X2 275VAC Radial Leaded,P=15mm Suppression Capacitors ROHS